آی آر بار

درباره ما

شرکت باربری

ما بهترین شرکت هستیم

سامانه باربری آی آر بار، با هدف ارتقای ناوگان حمل و نقل کشور، در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد. این سامانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا به لیست باربری‌های ایران دسترسی داشته باشند. در این سامانه، شرکت‌های مختلف حمل و نقل، از جمله اتوبارها، شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای و شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی، در لیست شرکت‌های موجود قرار گرفته‌اند.

با استفاده از سامانه باربری آی ار بار، کاربران می‌توانند به راحتی با شرکت‌های حمل و نقل مختلف تماس بگیرند و از خدمات آن‌ها استفاده کنند. این سامانه برای ارتقای سطح خدمات حمل و نقل در کشور، بهبود کیفیت ناوگان حمل و نقل و کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان، متولد شده است.

در کل، با استفاده از سامانه باربری آی آر بار، کاربران می‌توانند به سادگی و راحتی به لیست شرکت‌های حمل و نقل دسترسی داشته باشند و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند. این سامانه به دلیل ارتقای خدمات حمل و نقل و کاهش هزینه‌ها، می‌تواند برای کسب و کارها و افرادی که به حمل و نقل بستگی دارند، بسیار مفید باشد.

ما به عنوان یک شرکت حمل و نقل، عمده خدمات خود را در زمینه حمل اثاثیه منزل، لوازم اداری، تجاری، صنعتی، کشاورزی، مبلمان، جهیزیه عروس و هر باری که می‌توان با ماشین‌های وانت، پیکان، نیسان خاور، کامیونت مسقف و تک، به مشتریان ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل بسته‌بندی، جابجایی، چیدمان و حمل بار به مقصد نهایی می‌شود.

ما با تیمی از کارکنان مجرب و با تجربه، سعی در ارائه خدمات بهینه و با کیفیت داریم. در این راستا، بسته‌بندی مناسب برای بارهای مشتری، جابجایی امن و سریع از مبدا به مقصد، چیدمان حرفه‌ای در مقصد و تحویل بار به موقع، از جمله مزایای خدمات ما می‌باشد.

همچنین، با توجه به نیازهای مشتریان، خدمات ما شامل بارگیری، تخلیه بار، حمل و نقل داخلی و بین‌المللی، بیمه بار و ذخیره‌سازی بار نیز می‌شود. ما با ارائه خدماتی با کیفیت، هدف خود را ارتقای سطح خدمات حمل و نقل در کشور و کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان در پیش داریم.

در کل، خدمات ما شامل حمل و نقل انواع بار با ماشین‌های مختلف، بسته‌بندی، جابجایی، چیدمان، بارگیری، تخلیه بار، حمل و نقل داخلی و بین‌المللی، بیمه بار و ذخیره‌سازی بار می‌شود. تیم ما با تجربه و مجرب، سعی در ارائه خدمات با کیفیت و به صورت حرفه‌ای دارد. این شرکت با هدف ارتقای سطح خدمات حمل و نقل در کشور و کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان، در خدمت شماست. به طور کلی، شرکت ما با ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت و تنوع، می‌تواند به کسب و کارها و افرادی که به حمل و نقل بستگی دارند، کمک شایانی نماید.

ماموریت ما

هرکاری که بخواهید

از ارسال کارگر خالی گرفته تا اعزام ماشین های مختلفت سبک و سنگین به تمام نقاط کشور

اجازه دهید ما به شما کمک کنیم

دسترسی سریع مردم به باربری شهر مورد نظر , شما می توانید با هر باربری ای که در شهر مورد نظرتان موجود است تماس بگیرید و بارتان را به مقصد برسانید . از آنجا که برخی باربری ها بنا به دلایلی کسب و کار خود را تعطیل کرده اند یا شماره در لیست اشتباه می باشد شما می توانید در بخش تماس با ما برای ما صفحه مورد نظر را گزارش کنید تا اصلاح شود. کارشناسانه ما به صورت همه روزه منتظر گزراش های شما هستند اگر خوب بودیم به ما قوت قلب و دلگرمی دهید و اگر ناراضی بودید حتما سعی می کنیم اشتباهاتمان را اصلاح کنیم . هیچ باربری ای کامل نیست و ما هم تمام سعیمان این است شما راضی باشید.

  • وانت
  • نیسان
  • خاور
  • کامیونت های مسقف
  • تک و…

با کادر مجرب مخصوص اسباب کشی به صورت پوشش سراسری, بیمه اختیاری تا سقف دلخواه و با توجه به ارزش کالای مشتری

درخواست مشاوره رایگان