آی آر بار

از مزیای ثبت آگهی در سامانه آی آر بار می توان گفت که حیطه کاری این سایت در زمینه حمل و نقل می باشد بنابراین مخاطبان اصلی شما , در حیطه اتوبار و باربری می باشند. بنابراین بهترین راه برای حمل و نقل درج آگهی در سایت هایی که همه مشاغل را مد نظر قرار می دهند به مراتب بهتر می باشد.

 

در سامانه آی آر بار شما مجبور نیستید هر روز آگهی خود را ویرایش و با افراد زیادی رقابت کنید از لحاظ مد نظر قرار دادن زمان هم می توانید با یکبار درج با خیال راحت در صفحه اول گوگل و موتورهای جستجو باشید.

 

تبلیغات رایگان ثبت آگهی باربری

 

سایت آی آر بار با سه سال سابقه فعالیت در زمینه تبلیغ خدمات حمل ونقل و جذب فعالترین و حرفه ای ترین کاربران و مدیران شرکت ها میتوانند یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه خدمات باربری، طراحی وب ، ما و کلیه فعالیت های مربوط به وانت تلفنی ها شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی و … است !

 

پس میتوانید اگر برای اولین بار است در سایت آی آر بار تبلیغ میدهید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

 

تبلیغات باربری در سایت آی آر بار
چناچه قصد تبلیغ شرکت باربری خود هستید با ما در ارتباط باشید .

سایت irبار یکی از پربازدیدترین سایت سامانه حمل و نقل در ایران می باشد .

با ما در صفحه اول گوگل بدرخشید . و به کسب و کارتان رونق بدهید.

 

تبلیغات در سایت irbaar
تبلیغات در سایت به صورت متن ساده بنر و عکس و رپورتاژ آگهی می باشد. در اندازه های مختلف.

تعرفه تبلیغات
تعرفه تبلبغ در سایت آی آر بار ب صورت یک روز در لیست باربری ها رایگان می باشد و در صورت تمایل مدیریت شرکت و یا ارائه دهنده آگهی قیمت آگهی به صورت سالانه و یا ماهانه قرار داد خواهیم بست که برای سه ماه ۴۵۰/۰۰۰تومان و برای ۶ ماه ۸۵۰/۰۰۰تومان و آگهی به صورت سالانه ۱/۶۸۰/۰۰۰تومان می باشد.

تعرفه رپورتاژ و درج در بالای صفحه
تعرفه درج شماره و آدرس باربری یا اتوبار به صورت شش ماه و سالانه می باشد که هزینه شش ماهه ۷۰۰هزار تومان و یکساله ۱۲۰۰هزار تومان می باشد . برای درج تصویر و بنر قیمت توافقی می باشد . لازم به توضیح است که برای شهرهایی که رقابت در آنها بسیار است قیمت توافقی می باشد.

 

قوانین ثبت آگهی


این سایت ویژه شرکت های باربری و خدمات وابسته می باشد پس فقط برای درج آگهی حمل و نقل و باربری با ما در ارتباط باشید .

  • ثبت آگهی فقط برای شرکت های دارای مجوز
  • ثبت آگهی فقط برای اتوبارهای داخل شهری مجوز دار
  • ثبت آگهی برای شرکت های حمل و نقل بین المللی
  • ثبت آگهی برای خرده بار ها


مطمئن باشید که با تبلیغ در این سایت به هیچ وجه پول خود را هدر نخواهید کرد . مطمئنا با هزینه ای که می کنید ده برابر جواب خواهید گرفت .

امروزه شرکت هایی موفق هستند که تبلیغات خوبی در جامعه دارند یکی از موثرترین تبلیغات باربری در زمینه حمل و نقل و یا هر کاری تبلیغ در سایت های پر بازدید است.

 

 

ارتباط با ما
برای درج تبلیغ لطفا به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید.یا با خانم فرزانه تماس بگیرید

خانم فرزانه
۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶

 

سخن مدیر سایت


ما این اطمینان را به شما می دهیم که با درج تبلیغ در سایت آی آر بار پول خود را بیهوده دور نخواهید ریخت , بر عکس حتما با درج تبلیغ مشتریان شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

تبلیغ رایگان باربری

تبلیغ رایگان اسم و شماره و آدرس باربری شما به میلیون ها کاربر از سراسر ایران , شهرهای رایگان شهرهایی هستند که کمتر از سه باربری در آن شهرها وجود دارد . اگر نام شهر شما در لیست نیست می توانید مدارک خودرا برای ما بفرستید تا صفحه ای برای شهر شما اضافه شود.

در مکانی تبلیغ کنید که مشتریان شما منتظر شما هستند

از مزیای ثبت آگهی در سامانه آی آر بار می توان گفت که حیطه کاری این سایت در زمینه حمل و نقل می باشد بنابراین مخاطبان اصلی شما , در حیطه اتوبار و باربری می باشند. بنابراین بهترین راه برای حمل و نقل درج آگهی در سایت هایی که همه مشاغل را مد نظر قرار می دهند به مراتب بهتر می باشد.

در سامانه آی آر بار شما مجبور نیستید هر روز آگهی خود را ویرایش و با افراد زیادی رقابت کنید از لحاظ مد نظر قرار دادن زمان هم می توانید با یکبار درج با خیال راحت در صفحه اول گوگل و موترهای جستجو باشید.

ثبت رایگان کلیپ شما به صورت ۱۴ روز

کلیپ باربری شما را به صورت ۱۴ روز در شهر مورد نظرتان قرار خواهیم داد و بعد از موعد مقرر چنانچه تمایل به ادامه ثبت آگهی داشتید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

توجه فیلم یا کلیپ مورد نظرتان در زمینه حمل و نقل باشد .

برای مثال تهیه فیلم از باربری شما

سخن مدیر باربری به مدت دلخواه خودتان برای مثال تاریخ تاسیس شرکت یا اتوبار شما ماشین هایی که در اختیار دارید و…

چنانچه کلیپ شما با کیفیت باشد به صورت رایگان برای همیشه در سایت خواهد ماند.

حجم کلیپ بیشتر از ۱۰۰ مگابایت نباشد شما می توانید کلیپ خودتان را با ابزارهای برش و ادیت حجم آن را کم کنید.

ثبت رایگان کلیپ باربری شما در دو سایت

  1. ثبت آگهی شما در irbaar.com
  2. ثبت آگهی شما در habar.ir