آی آر بار

7 نکته ساده برای نقل مکان به یک ساختمان آپارتمانی بدون آسانسور

اسباب کشی بدون آسانسور

اسباب کشی چشم اندازی دلهره آور است. حتی با کمک کارگران حرفه ای، می تواند یک تجربه اعصاب خردکن باشد. با توجه به شرایط فعلی، حتی یافتن خانه مناسب نیز کار دشواری است. اگر اخیراً سعی کرده‌اید خانه‌ای را جستجو کنید که مطابق با نیازهای شما باشد، می‌دانید که در مورد چه چیزی صحبت می‌کنم، و این تازه شروع یک تلاش سخت است.

شما آپارتمان رویایی خود را پیدا کرده اید، اما فقط یک نکته وجود دارد: این آپارتمان در طبقه بالای یک ساختمان پیاده رو بدون آسانسور است. اگرچه ممکن است بعید به نظر برسد که آپارتمان‌های بدون آسانسور وجود داشته باشد، اما تعداد کمی از آن‌ها وجود دارد، و اگر می‌خواهید به آن جا نقل مکان کنید، ممکن است بخواهید خود را به درستی آماده کنید، به خصوص اگر خودتان این کار را انجام می‌دهید.

روز جابجایی نزدیک است، و اضطراب و استرس شما شروع می شود که چگونه می خواهید همه وسایل خود را از آن پله ها بالا ببرید. هرگز نترس! با کمی برنامه ریزی و کمک دوستان می توانید این جابجایی را بدون عرق کردن انجام دهید.!

در اینجا برخی از نکاتی وجود دارد که می توانید برای آسان تر کردن روز جابجایی خود هنگام نقل مکان به آپارتمانی که آسانسور در آن وجود ندارد، استفاده کنید.

کارهایی که اگر می خواهید خودتان جابجایی را انجام دهید آمده است

اگر می خواهید به تنهایی اسباب کشی کنید، پس این همه عذاب و غم نیست. در حالی که دشوارتر و خسته‌کننده‌تر هم خواهد بود، اما اگر افراد مناسب و وسایل مناسب برای اسباب کشی در اختیار داشته باشید، می‌توانید اثاث کشی نسبتاً ساده‌تری را انجام دهید. در اینجا روشی برای آسان‌تر کردن تلاش برای اسباب کشی در آپارتمان بدون آسانسور آورده شده است.

شماره ۱ تجهیزات مناسب را اجاره کنید!

بزرگترین معایب جابجایی از طریق خودتان، نداشتن تجهیزات مناسب، نیروی کار، و دانش کافی است. شما باید تجهیزات خاصی مانند کمربند و چرخ حمل بار را اجاره کنید تا کار را هنگام بالا بردن وسایلتان از پله‌ها آسان‌تر کنید.

شماره ۲ برای کمک با دوستان و خانواده تماس بگیرید

مشکل بزرگ دیگری که توضیح دادم را می توان با کمک گرفتن از دوستان و خانواده خود حل کرد. برای آسان‌تر کردن جابه‌جایی‌تان، به تعداد نفراتی که می‌توانید تصور کنید، نیاز دارید. چه برای بسته بندی اقلام شما باشد، چه برای جابجایی آنها یا باز کردن آنها.

شماره ۳ مبلمان خود را اندازه گیری کنید

این چیزی است که اکثر مردم هنگام انجام یک جابجایی که خودشان انجام می دهند. نادیده می گیرند. به نظر کار کوچکی است، اما نمی توانم بر اهمیت آن تاکید کنم. شما باید اندازه مبلمان خود را بدانید تا مطمئن شوید که واقعاً در مسیر عبور قرار می گیرد. با دانستن این موضوع و فضایی که باید با آن کار کنید، می توانید جابجایی خود را بهتر برنامه ریزی کنید.

شماره ۴ ابتدا کالاهای سنگین و حجیم را جابه جا کنید

همیشه اول سراغ چیزهای سنگین بروید. این ممکن است در نگاه اول اشتباه به نظر برسد، اما جابجایی وسایل حجیم و سنگین برای آغاز مزایای خود را دارد، هم از نظر جسمی و هم روحی. وقتی هنوز انرژی لازم را برای صرفه جویی داشته باشید، با همه چیزهای بزرگ انرژی شما تمام خواهد شد، و در مقایسه با آنچه قبلاً جابجا کرده اید، بقیه چیزها آسان تر به نظر خواهد رسید.

شماره ۵ هر چیزی را که می توان جدا کرد، جدا کنید

همه وسایلها را از هم جدا کنید! هر چیزی که می تواند جدا شود، یعنی. این کار نیروی انسانی مورد نیاز را کاهش می دهد و اسباب کشی از پله ها را برای شما آسان تر می کند. اگرچه حجم کار را افزایش می دهد، اما این مبادله قطعا ارزش آن را دارد!برای مثال درب ساید بای ساید

شماره ۶ لباس مناسب بپوشید

این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما بسیار مهم است. برای اثاث کشی باید لباس مناسب بپوشید. لباس‌های خیلی گشاد می‌توانند مانع حرکت شوند، و اگر خیلی تنگ باشند، ممکن است باعث ناراحتی شوند، زیرا این یک کار سخت است. برای جلوگیری از پارگی و بریدگی به دستکش و کفش برای محافظت از دست و پاهایتان نیاز دارید.

شماره ۷ مبلمان را به درستی بپوشانید

به راحتی می توان مبلمان را در یک راهرو باریک مانند یک راه پله سوراخ کرد. بنابراین تمام مبلمان خود را با روکش محافظ و پتوهای جابجایی بپیچید. این کار از مبلمان شما در برابر هر گونه آسیبی که در حین جابجایی رخ می دهد محافظت می کند.

شماره ۸ به عواقب کاری که می کنید فکر کنید!

چنانچه آدم تپل مپلی مثل من هستید و کارتان فقط نوشتن و خواندن و امضا و کارهای سبک می باشد حتما قبل از اسباب کشی چند قرص تسکین التیام تهیه کنید که عضلاتتان بعد از اسباب کشی به شدت درد خواهد داشت😒

ساده ترین راه – استخدام کارگر اسباب کشی

بهترین راه برای جابجایی، صرف نظر از این که آپارتمان بدون آسانسور یا آسانسور یا حتی مجتمع مسکونی باشد، برای این موضوع، کمک به جابجایی حرفه ای است. آنها دارای تیم، تجربه و منابع از جمله تجهیزات هستند و می دانند که چگونه هر اسباب کشی را بدون توجه به مشکلات موجود انجام دهند.

آنها اثاث کشی شما را آسان می کنند. خیلی مهم نیست حتی اگر آپارتمان شما در طبقه دهم باشد و آسانسور نداشته باشید، شرکت های جابجایی واقعا خوب این جابجایی را برای شما انجام خواهند داد. با این حال، ممکن است در این مورد مجبور شوید چند تومن بیشتر خرج کنید.

ساده ترین راه - استخدام کارگر اسباب کشی
ساده ترین راه – استخدام کارگر اسباب کشی

نتیجه گیری

ممکن است اسباب کشی به یک آپارتمان بدون آسانسور یک کار دشوار به نظر برسد، حتی اگر به تنهایی در حال جابجایی هستید غیرممکن باشد، اما چندین راه وجود دارد که این کار را برای خود آسانتر کنید. استخدام یک تیم کارگر حرفه ای شاید بهترین راه باشد، اما اگر تصمیم گرفته اید برای یک جابجایی خودتان انجام دهید بروید، پیروی از نکات بالا یک جابجایی ایمن و نسبتا آسان را تضمین می کند. پس برنامه ریزی کنید و اسباب کشی کنید!

سامانه باربری آی آر بار در همه شهرهای ایران نیروی اسباب کشی حرفه ای دارد بنابراین می توانید به ما اعتماد کنید تا برایتان کارگر اسباب کشی اعزام کنیم هم با آسانسور یا بدون آسانسور مستقیم وسایل شما را به طبقه مورد نظرتان جابجا کنند. منتظر چی هستید؟

همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست ماشین و کارگر یا فقط کارگر کنید.خوش باشید😍

دیدگاهتان را بنویسید